Bomton Sarasota (US)

Bomton Sarasota reprezentuje první ze zahraničních studií. V americkém letovisku Sarasota se jedná o první blow dry bar, kde se velmi zkušený personál věnuje té nejnáročnější klientele, pro kterou je dokonalý účes velmi důležitou součástí každodenního života. Vedle kadeřnického salonu se specializací na foukanou zde najdete exkluzivní butik s vlasovou a tělovou kosmetikou té nejvyšší kvality.

Služby

Brazilian Blowout Smoothing Treatment

Brazilian Blowout je ozdravná vyhlazovací kůra, kterou doporučují odborníci a stylisté po celém světě. Náš Brazilian komplex živin a polymerový systém pomáhají zlepšit kvalitu vlasů tím, že vytvoří ochranou vrstvu bílkovin kolem vlasu a vyhladí ho.

Ultimate Kate Anti-Aging Facial

Oblíbená služba šitá na míru individuálním potřebám péče o pleť pomocí kosmetiky Kate Somerville. Toto revoluční ošetření se provádí ve čtyřech etapách, které vám pomohou vyhladit, rozzářit, sladit barvu a zpevnit vaši pleť. Výsledek je viditelný po prvním ošetření.

Olaplex

Přejděte na světlejší odstín snadněji než kdy dříve. Posuňte společně s námi hranice barvení dál, aniž by byla ohrožena celistvost vlasů.

Tým studia

 • Petr Banks Petr Banks Master Stylist
 • Carol Miyazaki Carol Miyazaki Esthetician
 • Angelique Angelique Make-up Artist
 • Simona Z Simona Z Stylist

Kontakt

 • Adresa

  1471 Main St., Sarasota, Florida 34236
  info@bomtonsarasota.com
  www.bomtonsarasota.com
  +1(941)364-3337

 • Otevírací hodiny

  Po–Pá: 8:00–20:00
  So: 10:00–18:00
  Ne: zavřeno