STAŇTE SE SOUČÁSTÍ BOMTON TÝMU

Bomton je největší česká síť kadeřnických a kosmetických studií. Přes dvacet let udržujeme svou vedoucí pozici na trhu a jméno Bomton je synonymem pro dokonale vypadající vlasy a perfektní péči o tělo. Přijmeme nové kolegy na následující pozice. Stačí mít chuť učit se a postupovat výše, zdokonalovat se a být jedničkou.

Nabízíme pravidelná školení a stáže, volnost při kreativní práci, atraktivní platové ohodnocení, motivační plán s rozvojem dovedností a schopností, silnou podporu, zkušenosti a zaměstnanecké benefity. Možnost zahraničních stáží a po prokázání loajality i práci ve studiu Bomton Sarasota na slunečné Floridě (USA).

Kadeřník / Kadeřnice

"Máte odvahu s námi měnit vlasový svět? Buďte součástí kadeřnické špičky a posouvejte hranice krásy a umění."
- Petra Houšťavová, ředitelka společnostiAsistent

Jste krátce po škole nebo nemáte žádné zkušenosti, ale chcete se stát součástí týmu Bomton studií? Žádný problém!
V našem školicím centru Bomton Academy probíhá pravidelně intenzivní školení pro asistenty a začátečníky. Naši školitelé s vámi proberou praxi i teorii a vy si pak vše vyzkoušíte na modelkách.
Naučíte se tak od základů úplně vše. Správné mytí hlavy, masáž, foukanou, základy pánských i dámských střihů, základy barev a melírování, kreativní barvení a zesvětlení.

Classic

Juniorská a seniorská pozice je určena pro kolegy se získanými zkušenostmi, absolvovanými stážemi a určitou praxí.

Master

Stejně jako u předchozí pozice je rozdělena na juniorskou a seniorskou. Master kadeřníci u nás patří k elitě, která má bohaté zkušenosti, samostatně školí a udává směr vlasových trendů.

Recepční

„Vždy perfektní.“
– Tereza Houšťavová, manažerka studií


Jste příjemná, komunikativní, zodpovědná, spolehlivá a se smyslem pro pořádek? Pak hledáme právě vás. Nabízíme možnost kariérního růstu a kreativní rozvoj.

Manikérka/pedikérka

„Krásné a upravené nehty jsou naší vizitkou.“
- Martina Vondráková, pedikérka


Pro naši náročnou klientelu přijeme kolegyni na pozici manikérka nebo pedikérka. Nabízíme pravidelná školení a stáže, práci s prestižními značkami Orly a Sparitual.

Kosmetičky

„Pečovat o pleť našich klientů mi dělá radost každý den.“
- Simona Klučiarovská, kosmetička


Pokud se cítíte jako ryba ve vodě při odborném posuzování pleti a pokožky a ráda zkrášlujete, tak jste pro nás ta pravá. Nabízíme pravidelná školení a stáže, práci se světovými značkami La Praire a Esthederm.

Masér, Masérka

„Léčím dotykem.“
- Zdena Hegenbartová, masérka


Jste profesionálem ve vašem oboru, empatický a máte příjemné vystupování? Nabízíme práci v luxusním a perfektně vybaveném prostředí.

Obchodní zástupce

„Stereotyp v práci, který omrzí? Ten naštěstí neznám.“
– Leona Šindlerová, obchodní zástupce Sachajuan


Bomton studia nejsou pouze kadeřnictví a beauty servis, jedná se o společnost s daleko širším polem působnosti. Jsme výhradním distributorem luxusní švédské značky Sachajuan pro Českou republiku a Slovensko. Prestiž a kvalita je naším cílem. Pro tuto značku hledáme obchodního zástupce. Nabízíme motivující finanční ohodnocení a flexibilní pracovní dobu.

Kontaktní formulář

Přidat životopis