Clinic


Specializujeme se na jednodenní estetickou chirurgii a estetickou dermatologii. V našem portfoliu najdete procedury, které vám dodají nové sebevědomí během několika desítek minut. Navíc nemusíte řešit hospitalizaci ani rekonvalescenci. Tuhle plastiku stihnete úplně klidně během pauzy na oběd.


Klinika se nachází v centru Prahy na Václavském náměstí, v diskrétním prostředí Bomton Jalta, které je místem kvalitní a profesionální péče o lidskou krásu. Celé Bomton Spa poskytuje našim klientům maximální komfort se soukromím a nabízí špičkové služby s pomocí nejnovějších technologií pro krásu a zdraví celého těla.

Top služby

APLIKACE BOTULOTOXINU

Vrásky jsou součástí stárnutí a mohou být důsledkem třeba nadměrného opalování. Za mnoho vrásek ale může také naše mimika, mračení či smích. Právě tyto vrásky mohou být zjemněny aplikací botulotoxinu.

SKINBOOSTER

Ošetření skinbooster je ideální metodou pro hloubkovou hydrataci a omlazení unavené a vysušené pleti. Je vhodná nejen pro ty, kdo na sobě pozorují první známky stárnutí, ale i pro mladé, jejichž pleť je zjevně dehydratovaná. Ošetření je možné provést nejen v oblasti obličeje, ale také v dekoltu, na krku a na rukou.

VITAMINOVÉ INFUZE

Pokud se cítíte se unaveně, přepracovaně a vyčerpaně, jsou vitamínové infuze pro vás to pravé. Tato velice rychlá, ale účinná terapie vás nastartuje, zbaví únavy a posílí imunitu. Vitamínové infuze jsou vhodné i jako prevence před onemocněním v zimním období. Nitrožilní aplikací docílíme mnohonásobně vyšší koncentrace vitamínů než při klasické aplikaci ústně. Po lékařském vyšetření vám připravíme infuzi přímo na míru.

Kontakt

 • Adresa

  Praha 1, Václavské náměstí 43
  clinic@bomton.cz
  +420 773 102 108

   

 • Otevírací hodiny

  Po–Pá: 8:00–21:00
  So: 10:00–18:00
  Ne: zavřeno