Říčany

Vision by Bomton představuje první z frančízových studií splňujicí přísné standardy a nároky Bomtonu, který je garantem té nejvyšší kvality v oblasti péče o krásu. Kombinace exkluzivního know-how a skvěle sehraného týmu dělají ze studia v atraktivní lokalitě Říčan u Prahy to pravé místo pro váš odpočinek a relaxaci.

Top služby

DUOLIFT EXPERT®

Je exkluzivní francouzský přístroj, který využívá nejmodernější technologie ultrazvuku, luminoterapie, podtlaku a je zárukou profesionálního ošetření vaší pleti. Pro všechny typy ošetření přístrojem Duolift Expert byla vyvinuta speciální francouzská dermokosmetika.

Balijská masáž

Bali masáže nepatří mezi ty nejjemnější a je občas citelná až do hloubky svalů. Obvykle se praktikuje jemnější verze balijské masáže, která se více zaměřuje na relaxaci. Při balijské masáži se vyvýjí poměrně velkého tlaku, který má sloužit k působení na zatvrdlou tkáň.

Great Lengths

Revoluční systém vysoce odolného
a jemného spojení vašich vlasů
se středoevropskými či ruskými vlasovými pramínky Great Lengths. Výsledkem jsou nerozeznatelné spoje, které mohou být dále kartáčovány či jinak upravovány.

Kontakt

 • Kontaktní osoba

  Manažerka studia
  Kateřina Šindelářová
  sindelarova@bomton.cz

 • Adresa

  Říčany u Prahy, Černokostelecká 616/45b
  ricany@bomton.cz
  +420 323 666 788
  +420 605 432 000

 • Otevírací hodiny

  Po–Pá: 9:00–19:00
  So: 10:00-19:00
  Ne: zavřeno