Kadeřníci

"Máte odvahu s námi měnit vlasový svět? Patřete ke kadeřnické špičce a posouvejte hranice možného."
- Petra Houšťavová


Můžeme nabídnout pevné základy budované s láskou již od roku 1995. Pravidelná školení a stáže, volnost při kreativní práci, atraktivní platové ohodnocení, motivační plán s rozvojem dovedností a schopností. Silnou podporu, zkušenosti a zaměstnanecké benefity. Možnost zahraničních stáží a po prokázání loajality i práci ve studiu Bomton Sarasota na slunečné Floridě (USA).


Asistent

Pozice určena pro kolegy bez velkých profesních zkušeností či praxe. Stačí mít chuť učit se a postupovat výše, zdokonalovat se a být jedničkou.

Classic

Juniorská a seniorská pozice je určena pro kolegy se získanými zkušenostmi, absolvovanými stážemi a určitou praxí.

Master

Stejně jako u předchozí pozice je rozdělena na juniorskou a seniorskou. Master kadeřníci u nás patří k elitě, která má bohaté zkušenosti, samostatně školí a udává směr vlasových trendů.

Kosmetičky

"Po kosmetické stáži ve Francii stále čerpám inspiraci k mé další práci a ráda bych se o ní s Vámi podělila..."
- Simona Klučiarovská / Kosmetička


Nejen vlasy krásný je člověk. Pokud se cítíte jako ryba ve vodě při odborném posuzování pleti a pokožky a ráda zkrášlujete (nejen sebe), tak jste pro nás ta pravá a rádi bychom Vás viděli v našem týmu! Nabízíme: pravidelná školení a stáže, práci s prestižními značkami, jakými jsou např. La Praire či Esthederm. atraktivní platové ohodnocení, motivační plán s rozvojem dovedností a schopností. Silnou podporu, zaměstnanecké benefity, zkušenosti a skvělé kolegy.

Recepční

"Mám ráda pořádek a systém."
– Lucie Purnochová / Recepční


Poznáváte rád/a nové lidi? Zajímají Vás příběhy celebrit a rádi nakouknete "pod pokličku"? Pokud máte rádi prostředí plné nejen krásných vlasů, kariéra v Bomtonu vás bude opravdu těšit. Jste prvním a jedním z nejdůležitějších bodů v kontaktu s klientem, spoléháme na Vás! Nabízíme: silnou podporu týmu, možnost podílet se na chodu studií, prostor k vlastní realizaci, zaměstnanecké benefity, atraktivní platové ohodnocení, zkušenosti, skvělé kolegy a #selfie s celebritami :-)

Jiné

"Stereotyp v kanceláři, který omrzí? Ten naštěstí neznám, každý den je jiný ››› lepší."
– Tereza Houšťavová / Manažerka


Bomton studia nejsou "pouze" kadeřnictví a beauty servis, jedná se o společnost s daleko širším polem působností. Od svatební a eventové agentury přes estetickou kliniku až po nejmodernější fitness studio v Praze. Veškeré naše obchodní aktivity pak propojuje management Bomton studií. Pokud myslíte, že jsou Vaše schopnosti přínosem pro naši firmu v jakékoliv oblasti, velmi rádi přivítáme v naší emailové schránce Váš životopis.

Kontaktní formulář

Přidat životopis