2016
Realistic

Vlasová kolekce Bomton studií „Realistic“ je vhodná pro každého, kdo se nebojí projevit svou osobnost, chce být něčím víc, řídit se principem reality a neprahnout po domnělých ideálech a dokonalosti. Kolekce chce být taková, aby se s ní mohl ztotožnit každý, kdo se nebojí vymanit z davu a jít svou vlastní cestou.

Energie a bezmezná chuť experimentovat je hnacím motorem a jádrem této kolekce. Inspiraci pro novou kolekci jsme sbírali a čerpali z módy ulice a jejího životního stylu napříč světem. Synergie trendových účesů a výrazných barev osvěžují jednotlivé looky.

2015
Marshmallove

V dokonalé symbióze se propojuje načančaný styl konce 70. let a 80. let se současným hektickým životním stylem a společně se směle dívají do zářivé budoucnosti plni nespoutaného optimismu.

Hranice glamour elegance a bláznivé divokosti se zcela stírají, stejně jako ženská křehkost se prolíná s mužným šarmem. Jasné meze neexistují, protipóly se spojují do jednoho kompaktního celku.

2015
Svatební

Ucelená kolekce svatebních účesů si dává za cíl oslovit náročné klientky, které sledují aktuální módní trendy a zároveň si zachovávají vlastní, jedinečný styl.

2014
The Essence

Svěží trendy kolekce, které nechávají plně vyniknout osobnost svého nositele.

Ať už jste zastánkyně/zastánce dlouhých, či krátkých délek, kolekce The Essence myslí na všechny.

2013
Hibernate

Hibernaci můžeme chápat také jako ustálení — ustálení natolik dobré, že není rozpoznatelné, co přesně touto hibernací prošlo.

My jsme dali do časové kapsle 50. léta a upravili je pro současnou dobu — víte, že tam jsou, ale přitom cítíte, jak moc současná naše kolekce je.

2012
Butterfly Effect

Pojem, který se stal symbolem a příznačným pojmenováním naší nové kolekce. Je to výsledek sbírání malých střípků inspirace během roku, získávání zkušeností, objevování nových technik a možností.

Kolekce účesů do sebe nasála atmosféru britské metropole konce 60. a začátku 70. let. Poznávacím znamením účesů této doby je přirozenost, jednoduchost a pohodlnost na první pohled.